Termelés tervező

Location
Szada, Hungary
Business unit
Flexible Packaging
Department
Operation

Feladatok

  • Gyártás ütemezés tervezése és nyomon követése,
  • Anyaggazdálkodással, műveleti utasításokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése (SAP),
  • Együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, értékesítés, termelés),
  • Jelentések (havi, negyedéves) készítése,
  • Részvétel a kapcsolódó rendszerfejlesztÅ‘ és projekt munkában.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidÅ‘ fix törzsidÅ‘ mellett
  • Támogató, vidám csapatot és családias légkört,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetÅ‘séget,
  • Folyamatos szakmai fejlÅ‘dési lehetÅ‘séget.
  • Versenyképes juttatási csomagot, cafeteriával, munkába járási támogatással és étkezési támogatással
  • Konditerem használatot, gyümölcsnapot és csapatépítÅ‘ eseményeket

Elvárások

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és
  • SAP ismeret,
  • Felhasználói szintű Microsoft 365 ismeret (Excel)
  • Középfokú végzettség, felsÅ‘fokú végzettség elÅ‘nyt
  • Rendszerszemlélet,
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Önálló, proaktív, határozott személyiség

Get in touch

Mondi Szada | Vasút utca 13 | 2111 Szada | Hungary | +36 20 410 4867
allas@mondigroup.com | mondigroup.com

Álláspályázat Adatkezelési Tájékoztató